Catering Hizmetine mi ihtiyacınız var?

O halde doğru yerdesiniz.

Kurulduğu tarihten itibaren, hizmet verdiği grupların sağlığını korumak için, çağa uygun üretim teknolojisi ve hijyenik ekipman desteği ile donatılmış işletmemizde diyetisyen ve gıda mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ve personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yerinde Yemek Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmetinde, yemekler müşterinin mutfağında üretilir ve sunuma hazırlanır. Yemek menüleri haftalık ve aylık olarak müşterinin talepleri dikkate alınarak oluşturulur. Gıda mühendislerimiz tarafından düzenli olarak hizmet kalitesi kontrol edilir. Müşteri istediği taktirde Bemse Catering mutfak ekipmanlarını da tedarik edebilir.

Taşıma Yemek Hizmeti

Yemek maliyetlerini düşürmek, işletmenin yemek üretimine elverişli olmaması veya daha kaliteli yemek hizmeti almak işin Bemse Catering tesislerinde üretilen yemek müşterinin işletmesine taşınabilir. Yemek üretim tesisleri tamamen gıda tüzük ve standartlara uygundur. Taşıma sırasında yemeklerin tazelik ve sıcaklıklarının bozulmaması için her türlü önlem alınmaktadır.

Etkinlik Yemek Hizmeti

Düğün, nişan, toplantı yemeği, kokteyl, seminer, fuar yemekleri, açılış, şirket gezileri ve benzeri tüm organizasyonlar için Bemse Catering ekibi yemek, servis ve sunum hizmeti ile size destek vermektedir. Organizasyon çeşidi ve büyüklüğüne göre yerinde yemek veya taşıma yemek ile sunum yapılabilir.