Lisette

Kuzu Effect AVM, Ankara

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    +(90) 312 503 16 16

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    www.lisette.com.tr

Louise

Filistin Caddesi, ANKARA

Louise ilhamını Louisiana’nın kalbinde yer alan New Orleans’ın en eski yerleşim birimi French Quarter’dan alır. Hayranlık uyandıran cesur renkleri, her biri desenleriyle farklılaşan karakteristik ferforje balkonları, İspanyol, Fransız ve İtalyan kolonilerin bir karayip kasabasına yerleşmesiyle derin kültür zenginliğine kavuşmuş bir bölgedir. Louise New Orleans’ın bir yeniden yorumlanışıdır. Gündelik hayatın mimariyle buluştuğu şehrin sokakları, balkonlardan sarkan rengarenk çiçeklerle süslenir. Ara sokaklarda yürüyen şehir sakinleri binanın gölgelediği kaldırımlardan yürürler. Bina cephelerinde gördüğümüz detaylar iç mekanlara da taşınır: çeşitli desenler, cesur renkler yalın ahşap kaplama duvarlarla dengelidir. Işık mekanların ayrılmaz bir parçasıdır, formlara üçüncü boyutu kazandırır, hareket verir.

Mekanlarda Fransız bistrolarının ipuçları olsa da İspanyolların emaneti, demir döküm kolonlardan vazgeçilmez. Tavanlar ise ayrı birer kanvastır. Metal dekoratif paneller kimi zaman sakindir, kimi zaman ahşaba dönüp dikkatleri üzerlerine toplarlar. Gündelik hayatı anlatan tablolar hep renklidir, capcanlıdır. Karayip esintilerinin hissedildiği renkler, patine duvarlar, palmiye ağacı yaprakları ılıman iklimin yansımalarıdır.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    +(90) 312 447 51 00

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    www.louise.com.tr

Lou

Lou Cafe & Bistro, keyifli bir ambiyans eşliğinde keşfedilmeyi bekleyen birbirinden leziz tatlar, ve ilham verici mimarisiyle unutulmaz buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

Türk ve dünya mutfağının en leziz örneklerini usta şeflerinin benzersiz yorumuyla birleştiriyor. Lezzetli yemeklerin yanı sıra, menüsünde enfes içecekler ve her biri birbirinden özel kokteyller de bulunan Lou Cafe & Bistro, ziyaretçilerini gastronomik ve keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Websitesi    www.lou.com.tr

İran Caddesi

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    +90 (312) 467 51 01

Maidan

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    +90 (312) 502 82 13

Arcadium

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    +90 (312) 256 85 68

Kuzu Effect

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    +90 (312) 502 16 16

Luigi’s

Atakule, Ankara

Mis gibi Akdeniz havasına ‘’Merhaba!’’ deyin.

İtalyan mutfağının eşsiz lezzetleri, Ankara’nın en nezih mekanlarından biri olan Atakule’de sizlerle buluşuyor. Tazelik ve ferahlığın tarifi olan muhteşem pizzaları, usta şeflerin mutfağından doğmuş makarna çeşitleri, büyüleyici görüntüsüyle neşenize neşe katacak nefis tatlıları ve yazın sıcaklığını mutlulukla harmanlayan dondurmalarıyla Luigi’s Ristorante, vazgeçilmeziniz olacak.

Ankara manzarası eşliğinde, sevdiklerinizle unutulmaz anlar biriktirecek; toplantı ve buluşmalarınızı ise iple çekiyor olacaksınız. Kışları bembeyaz örtüyle kaplanmış, dingin ve huzurlu; yazları ise cıvıl cıvıl görüntüsüyle hayat dolu başkenti seyrederken; enfes kokteylinizden bir yudum alacak ve her ziyaretinizde ‘’İyi ki!’’ diyeceksiniz.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    +(90) 530 915 64 74

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    www.luigis.com.tr

Leyla

108 W 74th Street, New York

Türk Mutfağı’nın birbirinden leziz tatları ve en seçkin örneklerini Amerika’ya taşıyan Leyla. New York’ta açılan ilk restoranıyla adından kısa süre içinde söz ettirmeyi başarmıştır.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    347 334 7939

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    www.leylanyc.com

The Gourmand

Galata, İstanbul

The Gourmand, İstanbul’un muhteşem tarihi dokusu ile harmanlanmış birbirinden leziz tatları sizlerle buluşturuyor. 2015 yılında Galata’da hizmete açılan The Gourmand, dünya’nın her yerinden bir tutam lezzet barındıran eşsiz menüsü ile misafirlerini karşılıyor. Güleryüzlü ve deneyimli ekibi ile şarküteri ürünlerinin en tazesini ve baharatların özenle seçilmiş hallerini samimi bir atmosferde sizler için buluşturuyor.

Kısa sürede büyük beğeni toplayan ve birçok farklı mecrada Türkiye’nin sayılı lezzet durakları arasına girmeye layık görülen The Gourmand, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlarken klasik ve büyülü restoran tasarımı ile de gözlerinize hitap etmeyi hedefliyor. Şu an için sadece İstanbul Galata’da yer alan The Gourmand, günün bütün yorgunluğunu Galata’nın tarifsiz güzelliği ile atmanızı sağlıyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için    www.thegourmand.com